Gospodarka

Wędkarstwo

600 lecie
Ostatnie posiedzenie Komitetu Obchodów 600-lecia Erygowania Parafii w Zdziechowicach PDF Print E-mail
Written by Zdzisław Wójcik   
Sunday, 27 September 2009 10:25

W dniu 17.09.2009 roku odbyło się ostatnie posiedzenie komitetu do spraw obchodów 600-lecia powstania parafii pod wezwaniem Trójcy Przenajświętszej w Zdziechowicach. Przypomnijmy, że Komitet zawiązał się w ubiegłym roku i po niewielkich zmianach personalnych prężnie funkcjonował aż do finalnych uroczystości obchodów w dniu 19 lipca 2009 roku.

W ostatnim spotkaniu Komitetu uczestniczyli: Krystyna Trybuła, Maria Oszust, Antoni Łyszczarz(†), Marian Czajka, Włodzimierz Stefaniak, Dariusz Toczyski, Jan Gajowiak, Urszula Sołtys, Czesław Tarnowski, Ryszard Oszust i Ewa Czajka.

Członkowie Komitetu dokonali podsumowania swojej prawie rocznej działalności zarówno pod kątem finansowym, jak i organizacyjnym. Sprawozdanie finansowe przedstawiła M. Oszust, która pełniła w Komitecie funkcję skarbnika i skrupulatnie prowadziła zapisy dotyczące wpływów i wydatków na zorganizowanie uroczystości. Bilans został sporządzony na piśmie wraz z załącznikami(kopie faktur i paragonów) i jest dostępny dla zainteresowanych mieszkańców Zdziechowic.

Read more...
 
Fotogaleria 600lecia PDF Print E-mail
Written by internicos   

 

Zapraszamy do obejrzenia Fotorelacji z obchodów 600 lecia erygowania parafii w Zdziechowicach.

 

zobacz galerię

 
<< Start < Prev 1 2 3 Next > End >>

Page 2 of 3

Rozkład Jazdy

Galeria

Rozrywka

Nasi w świecie

 
  Zaklikow.net @2009
statystyka