Gospodarka

Wędkarstwo

Caritas Diecezji Sandomierskiej oraz Parafia Zaklików dla Świetlicy Środowiskowej przy OPS w Zaklikowie PDF Print E-mail
Written by internicos   
Thursday, 14 February 2013 19:12

Informujemy Państwa, że ksiądz Henryk Krzyżanowski Proboszcz Parafii Zaklików wpłacił kwotę 1400 zł na działalność Świetlicy Środowiskowej działającej przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Zaklikowie. Pieniądze te zostały pozyskane podczas Bożonarodzenowej akcji „Podziel Serce – Pomnóż Miłość – XIX Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.

Wpłata to wynik grudniowych ustaleń jakie zapadły na roboczym spotkaniu z udziałem ks. Bogusława Pituchy dyrektora Caritas Diecezji Sandomierskiej, wójta gminy Zaklików Zdzisława Wójcika, księży Tomasza Flisa z parafii Zaklików i Tomasza Zdyba parafii Lipa, Agnieszki Suchora kierownika OPS w Zaklikowie oraz Justyny Paleń konsultanta Świetlicy Środowiskowej. Podczas spotkania omówiono możliwości współpracy. Wówczas to ustalono, że tak Caritas jak i Parafia rezygnują w całości z kwot im należnych ze sprzedaży świec i przekażą je na rzecz naszej świetlicy.

Informujemy również, że Caritas dostarcza produkty żywnościowe na działalność świetlicy oraz z okazji Mikołaja obdarowała dzieci paczkami. Nasza współpraca przebiega bardzo dobrze i przewidujemy jej dalsze pogłębianie.

Gdyby nie wielkie serce dyrektora Caritas księdza Bogusława Pituchy działalność świetlicy byłaby poważne ograniczona.

Dziękujemy bardzo!!!

Przypominamy również o możliwości przekazania 1% podatku na rzecz Caritas, wystarczy w formularzu PIT wpisać numer KRS 0000213751

 

 

Rozkład Jazdy

Galeria

Rozrywka

Nasi w świecie

 
  Zaklikow.net @2009
statystyka