Gospodarka

Wędkarstwo

PROJEKT MEDIA IN ACTION W POLSCE PDF Print E-mail
Written by internicos   
Friday, 08 February 2013 22:09


Stowarzyszenie Hurricane of Hearts będące pomysłodawcą projektu Get Inspired Academy – Media in Action dało uczniom ZSO w Zaklikowie możliwość wzięcia udziału w zupełnie nowatorskim przedsięwzięciu.

W odpowiedzi na zaproszenie p. Sebastiana Dolińskiego powołany został zespół nauczycieli koordynujących przebieg projektu w Polsce. Pierwszym jego krokiem było opracowanie Regulaminu Konkursu oraz  rozpowszechnienie akcji dzięki plakatom i informacjom zamieszczonym na stronach internetowych szkoły i gminy.

W celu wyłonienia młodzieży mającej wziąć udział w serii szkoleń, warsztatów i prezentacji na temat działalności polskich mediów w Wielkiej Brytanii został ogłoszony konkurs. Uczestnicy zmagali się w dwóch etapach. Pierwszy polegał na  wykonaniu kilkuminutowego filmu, reportażu filmowego albo fotograficznego, animacji w technice poklatkowej lub prezentacji multimedialnej na temat „Media w moim życiu”. Druga część konkursu sprawdzała  wiedzę oraz umiejętności językowe uczniów i wskazała zdecydowanych faworytów. 10 grudnia 2012 r. wyłoniono trzech zwycięzców. Chłopcy okazali się bezkonkurencyjni.

 

Finaliści konkursu wezmą udział w warsztatach na temat mediów w Luton i Londynie w terminie 13- 21.02.2013 r. Będzie to dla nich niepowtarzalna okazja do realizowania swoich pasji oraz poszukiwania nowych możliwości.

Serdeczne podziękowania za szansę rozwoju dla naszych uczniów i ogromne zaangażowanie w przygotowanie i realizację projektu kieruję do p. Sebastiana Dolińskiego, przedstawiciela Hurricane of Hearts w Wielkiej Brytanii,  pomysłodawcy projektu „Media in Action”.

Dziękuję również wszystkim sponsorom, w szczególności  Wójtowi Gminy Zaklików- p. Zdzisławowi Wójcikowi, liniom lotniczym easy Jet oraz nauczycielom wspierającym realizację projektu w Polsce:

Dyrektorowi ZSO w Zaklikowie- p. Waldemarowi Plennikowskiemu, p. Małgorzacie Tomczyk oraz p. Izabeli Stefaniak.

 

Sponsorzy projektu „Media in Action”:

- Gmina Zaklików

- Linie lotnicze easyJet - www.easyjet.com

- OPENPR - www.openpr.co.uk

- Polska Plus - www.polskaplus.co.uk,

- EnterPC Serwis Komputerowy Luton - 0044 7791 488 762

- Robin Hood Restaurant - www.robinhoodzorro.com

- CoucheStudio.com,

- Mini Disco tel. - 0044 7963 073 246,

- Salon Fryzjerski New Fashion Luton, Dominika Wnuk - 0044 7902 715 700

- Salon de Beaute Luton, Anna Banaś - 0044 7516 906 588

- Dags Photo - www.dagsphoto.co.uk

- wokarts photography studio - 0044 7547 739 417

Koordynator Hurricane of Hearts w Polsce   Magdalena Kościk

 

 

Rozkład Jazdy

Galeria

Rozrywka

Nasi w świecie

 
  Zaklikow.net @2009
statystyka