Gospodarka

Wędkarstwo

Pierwsza ofiara zimy w Zaklikowie PDF Print E-mail
Written by internicos   
Tuesday, 11 December 2012 10:00

Mieszkaniec Zaklikowa znalazł martwego 29-latka w lesie.

Prokuratura Rejonowa w Stalowej Woli ustala okoliczności śmierci 29-letniego mężczyzny. Jego ciało znalazł wracający z lasu mieszkaniec Zaklikowa. Prawdopodobnie do zgonu doszło w wyniku wychłodzenia organizmu.

Do zdarzenia doszło wczoraj. Jak ustalili funkcjonariusze z Posterunku Policji w Zaklikowie, 29-letni mężczyzna wracający z lasu zauważył leżącego na śniegu młodego człowieka. O swoich spostrzeżeniach poinformował policję. Okazało się, że jest to mieszkaniec Zaklikowa. Mężczyzna nie żył. Prawdopodobnie do zgonu doszło w wyniku wychłodzenia organizmu. To pierwsza ofiara zimy w tym roku na terenie powiatu stalowowolskiego. 
Na miejscu zdarzenia z udziałem prokuratora przeprowadzono oględziny miejsca znalezienia zwłok, wykonano dokumentację fotograficzną i przesłuchano świadków. Wstępne ustalenia wykluczają, aby do zgonu 29-latka przyczyniły się inne osoby. Ciało mężczyzny zabezpieczono w prosektorium do badań. 
Nad wyjaśnieniem przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia pracują stalowowolscy policjanci wraz z prokuratorem.

źródło: http://www.stalowka.net/wiadomosci.php?dx=9747

 

 

Rozkład Jazdy

Galeria

Rozrywka

Nasi w świecie

 
  Zaklikow.net @2009
statystyka