Gospodarka

Wędkarstwo

Nowy artykuł PDF Print E-mail
Written by Redakcja   
Saturday, 05 September 2009 09:02

Witamy:)

Informujemy iż nasz dział "Ciekawa postać" wzbogacił się o nową osobę - Agnieszkę Ciołek.

Zapraszamy do lektury:) i dziękujemy za przesłanie i opracowanie artykułu Stokrotce.

 
Powakacyjna sesja PDF Print E-mail
Written by Zdzisław Wójcik   
Saturday, 29 August 2009 21:03

Spieszymy donieść, że pierwszy raz po wakacyjnej przerwie 26 sierpnia zebrała się Rada Gminy Zaklików. Radni stawili się prawie w komplecie. Tematyka tej sesji była wyjątkowo drażliwa, a to z dwóch powodów. Po pierwsze w porządku obrad znalazł się projekt uchwały w sprawie zbycia obiektu KOPIEC, a także punkt z informacją o stanie środowiska naturalnego Gminy. Zanim przystąpiono do meritum, radni prawie godzinę zgłaszali uwagi, co do porządku obrad. Sporo zamieszania wzbudziła informacja od Wojewody Podkarpackiego, która wpłynęła na dzień przed obradami. Wojewoda przekazał Radzie do rozpatrzenia skargę mieszkańca Zdziechowic na Wójta Gminy Zaklików w sprawie naruszenia przepisów ustawy o odpadach. Radni nie wyrazili woli, aby na bieżącej sesji dyskutować o przyczynach skargi, ponieważ nie mieli, kiedy się z nimi zapoznać. Chociaż skarżący R. Szymański

Last Updated on Saturday, 29 August 2009 21:05
Read more...
 
Aktualizacja PDF Print E-mail
Written by internicos   
Thursday, 20 August 2009 11:25

Witamy:)

Po chwili ciszy, aktualizujemy naszą stronę. Dodaliśmy kilka nowych zdjęć z obchodów 600 lecia erygowania parafii w Zdziechowicach, a także zrobiliśmy to, na co czekało wielu ludzi, zalinkowaliśmy ponownie naszą Księgę Gości. Wrzało tam podczas jej nieobecności na portalu, pojawiło się wiele wpisów, których po wspólnych przemyśleniach i zastanowieniu nie usunęliśmy, jednakże, nie możemy ponosić odpowiedzialności za ich treść. Zapraszamy do lektury!

Chcieliśmy się również pochwalić, że nasz lokalny portal społecznościowy, został doceniony przez ogólnopolski portal zrzeszający witryny lokalne "PolskaLokalna.netbird.pl" Zostaliśmy tam zamieszczeni, a w przyszłości opisani, stąd też w stopce strony pojawił się zielony banerek Netbird:)

Z gorącym, końcowowakacyjnym pozdrowieniem

Zespół Redakcyjny Zaklikow.net

 
Dni nad Sanną 2009 PDF Print E-mail

 
Fotogaleria 600lecia PDF Print E-mail
Written by internicos   

 

Zapraszamy do obejrzenia Fotorelacji z obchodów 600 lecia erygowania parafii w Zdziechowicach.

 

zobacz galerię

 
I po rekrutacji... PDF Print E-mail
Tuesday, 21 July 2009 19:50

Witam Was Szanowni Internauci odwiedzający portal Zaklikow.net!

Tak jak w tytule, ten artykuł ma na celu podsumowanie rekrutacji do szkół średnich na rok szkolny 2009/2010. Minął już szał składania podań, odwołań i ogólnej gonitwy dokumentowej. Absolwentów Gimnazjum opuściły już stresy związane z wynikami egzaminów, a zarazem z ich przyszłością. Wszystko już jest jasne i klarowne. Każdy z nich wybrał już swoją życiową drogę, złożył dokumenty do swej wymarzonej szkoły, na wybrany profil. Zastanawia tylko jedno, czy każdemu będzie tak samo łatwo w zyciu po ukończeniu szkoły średniej? Czy łatwiej będzie kroczyć dalszą drogą edukacyjną tym, którzy opuszczą progi osławionego, stalowowolskiego "Staszcia", a możetym, którzy ukończą tak bardzo obleganą w tym roku "Samorządówkę"? A jak na tym tle przedstawia się nasze, bliskie, lokalne, zaklikowskie liceum? Jak wygląda nabór do tych poszczególnych szkół? O tym w dalszej części.

 

Read more...
 
<< Start < Prev 21 22 23 24 25 26 27 Next > End >>

Page 24 of 27

Rozkład Jazdy

Galeria

Rozrywka

Nasi w świecie

Partnerzy

Banner
 
  Zaklikow.net @2009
statystyka